O kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych.

Celem naszych usług jest zapewnienie klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej przy podejmowaniu trudnych decyzji.

Kancelaria wykonując profesjonalne usługi prawne, oferuje pomoc m. in. w:

  • reprezentacji przed sądami,
  • sporządzaniu opinii i umów, regulaminów, pism procesowych oraz innych pism urzędowych.

Doradztwo prawne jest prowadzone przez radców prawnych, mających doświadczenie zawodowe w swojej branży. Zakres usług kancelarii jest szeroki, a w szczególności jest to: prawo cywilne, prawo spadkowe, zasiedzenie, prawo rodzinne, pracy, gospodarcze i administracyjne.

Dzięki pracy naszych specjalistów oszczędzają Państwo czas, pieniądze oraz zwiększają szansę na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu sporów sądowych. Naszym celem jest wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w prowadzone sprawy.

System prawny obowiązujący w Polsce z uwagi na swoją złożoność i dynamikę rozwoju wymaga ciągłej uwagi stąd też nasi prawnicy nieprzerwanie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach.

Każdego radcę prawnego oraz adwokata obowiązuje kodeks etyki zawodowej stąd też dyskrecja i zachowanie w poufności wszelkich danych i informacji pozyskanych od klientów stanowią podstawę naszej działalności.

W celu zapewnienia świadczenia usług na najwyższym poziomie kancelaria współpracuje z licznymi specjalistami z zakresu psychologii oraz biurami detektywistycznymi. Dzięki współpracy z podmiotami trzecimi interesy Klientów kancelarii są prowadzone w sposób najbardziej efektywny.